Злили 200 літрів |
|
Міліціонери виявили черговий пункт по виготовленню самогону з рекордною кількістю товару.
Самогон – це продукт дешевший за магазинну горілку, але набагато небезпечніший. Він шкодить здоров’ю, бо переважно виготовляється в антисанітарних умовах, з порушенням технології та з підозрілих продуктів. Крім того, його виготовлення є незаконним і може призвести до суворої відповідальності перед законом. Чомусь нашим людям вірогідність бути покараними за виготовлення та збут самогону видається примарною і тому таким «бізнесом» промишляють без остраху. На працівників міліції у цьому аспекті покладена важлива місія – виявити такі пункти і ліквідувати готову продукцію. Саме в цьому і є найбільше труднощів. Адже без дозволу господарів міліціонер не має права зайти у помешкання, а інакше зафіксувати факт виготовлення не можна. Трапляється, що до правоохоронців звертаються сусіди «точок». Це суттєво спрощує роботу дільничних. Дійсно, важко не відчути запах, який розповсюджується під час бродіння дріжджів з цукром. Минулого четверга журналіст газети разом з працівниками дільничного відділення міліції побував у квартирі, де готували самогон. Найсильніше враження справив запах, а точніше сморід «продукту». Він стояв у під’їзді, квартирі і навіть на подвір’ї. наступним шоком був стан «точки». Підлога була вкрита не лінолеумом, а землею, всюди бруд, пусті пляшки, мішки цукру та готовий товар. Хоча вхідні двері до квартири виглядали більш ніж пристойно. Анатолій Лобода, начальник дільничних інспекторів, особисто брав участь у масштабному вилученні самогону. «До нас поступили скарги від сусідів про неприємний запах із цієї квартири, - коментує ситуацію А. Лобода. Коли ми прийшли сюди, господар одразу нас впустив і не заперечував своєї вини, навіть розкаюється у вчиненому.
Частіше буває так, що власники самогонних апаратів заперечують свою причетність до незаконної діяльності і поводяться агресивно, починають вигадувати «відмазки» про підготовку до весілля чи дня народження. А цей в усьому зізнався. Це вже його друге притягнення до адміністративної відповідальності. Якщо він візьметься за старе після складеного протоколу, його чекатиме вже кримінальна відповідальність».
Крім начальника у процесі вилучення самогону та його конфіскації брали участь дільничні інспектори Костянтин Мазур, Артур Зернюк та Сергій Кучеренко. Вони говорять, що останнім часом випадків виявлення самогону побільшало. Завданням правоохоронців було вилучити весь наявний самогон та брагу. Міліціонери кажуть, що це вперше вилучили аж таку значну кількість самогону – близько 200 л. Зазвичай цифра є на порядок меншою. Під час роботи по ліквідації продукції до цієї квартири підійшла потенційна клієнтка зі специфічно припухлим обличчям. Але помітивши працівників у міліцейських погонах, вона швиденько зникла. Іванна Соловей Фото «Стаханівець». Цей самогонний апарат працював майже безперервно, щоб виготовити 200 л самогону По темі Законодавство України доволі лояльно ставиться до самогонщиків. Зокрема, вони не несуть кримінальної відповідальності за зберігання або виготовлення. Лише за продаж. Але й тут є нюанси – працівники міліції повинні провести контрольну закупку, аби достовірно зафіксувати факт продажу. Інакше довести торгівлю самогоном не можливо. Врізка-цифра 187 «точок» виявили правоохоронці цього року у місті та районі за півроку. |
« В Роменском районе горела нефтяная скважина | Розтягнули задоволення » |
---|