Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Давнє мистецтво – нові послідовники

Давнє мистецтво – нові послідовники

Печать E-mail
Опубликовано: 07.05.2009 г.
borba.jpegДля популяризації філософії Джиу-Джитсу у Ромни приїхав директор спортивного департаменту Української федерації Джиу-Джитсу, член всесвітнього товариства власників чорних поясів (WEBBS), володар ІІІ дану Гошен рю і ІІІ дану Бушинкан, інструктор кунг-фу школи «В’єтнамських тигрів», кандидат в майстри спорту СРСР по боксу, власник 1 кю традиційного дзю-до, старший викладач кафедри теоретичної підготовки фізичного виховання у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди Олександр Орлов.

«Вперше така масштабна подія проходить у маленькому місті, - поділився враженнями Олександр Орлов. Незважаючи на невелику кількість послідовників цього давнього виду боротьби у Ромнах, тут є великий потенціал і в майбутньому очікуємо збільшення бажаючих ним займатися».
Зараз Джиу-Джитсу у Ромнах – дуже молодий вид бойового мистецтва. Роменський інструктор Джиу-Джитсу Ярослав Демич керує різновіковою групою з 30 чоловік, серед них є і маленька дівчинка. Тренування тривають менше року, а вони вже брали участь у чемпіонаті України, де завоювали дві медалі.

Під час семінару, який проводився у спортзалі школи №3, всі його учасники мали нагоду поспілкуватись зі знаним і досвідченим сенсеєм, пройти атестацію, щоб отримати нові звання, а також разом з кореспондентом спостерігали за показовим виступом майстра Олександра Орлова та його учня, студента ІІІ курсу Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, майстра спорту і багаторазового переможця всеукраїнських змагань, володаря І дану Бушинкан Юрія Гамалія.

Завдяки Джиу-Джитсу молодь міста має гарну альтернативу, як використовувати свій час та енергію – на комп’ютерні ігри та алкоголь, які шкодять здоров’ю, чи на спорт, який загартовує дух та дисциплінує.

Іванна Соловей

Фото

Показовий виступ майстрів. Джиу-Джитсу вчить не агресії, а самозахисту

Довідка

Джиу-джитсу (яп. дзю-дзюцу) ( «м’яке мистецтво») — японське мистецтво рукопашного бою, яке включає кидки, больові захвати, вплив на нервові точки, удари, які застосовують самураї. Основний принцип Джиу-Джитсу — «піддатись, щоб перемогти» — направити силу противника проти нього самого, не опиратись їй, а лише направляти в потрібний і зручний бік.

 
« Згадали ветерана   Одна мама для шістьох донечок »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)