Правила покупки вторинного житла |
|
Попит на вторинне житло серед українців обумовлений великим асортиментом варіантів та можливістю швидкого переїзду після укладення угоди. Купівля вторинної квартири не доставляє особливих проблем. Набагато складніше уникнути вивертів аферистів та придбати дійсно гідний варіант. Вторинний ринок – особливості здійснення угодНа вторинному ринку нерухомості представлені готові до постійного проживання об'єкти реалізовані власником. Відповідно до чинного законодавства операції з нерухомим майном підтверджуються відповідним договором. При цьому перед покупкою, у покупця в пріоритеті повинна стояти перевірка наступних моментів:
Як уникнути обману при купівлі квартири?Угоди з вторинною нерухомістю укладаються між двома зацікавленими сторонами. При цьому продавець повинен мати офіційне підтвердження на право розпоряджатися реалізованим об'єктом. Інакше продаж нерухомості буде вважатися незаконним. Сьогодні фахівці пропонують покроковий план придбання житла що допомагає уникнути типових помилок:
Щоб безпечно купити квартиру важливо щоб це забезпечувалося усіма зацікавленими сторонами. Але, попри це, продавець обов'язково повинен переконатися, що об'єкт не має прихованої юридичної історії. Проблеми вторинного ринкуЧасто покупці вторинного житла стикаються з нерухомістю, на яку накладено обтяження. Деякі продавці спеціально замовчують про наявність офіційних спадкоємців. Також житлоплощу може перебувати під арештом. В результаті покупець може залишитися без грошей та нерухомості. Повністю убезпечитися від аферистів практично неможливо, але значно знизити ризики можна. Ріелтори дають найпростіші поради що допомагають уникнути шахрайських схем:
Також від угоди краще відмовитися, якщо власник нерухомості викликає недовіру або приховує від покупця деякі деталі. Правила складання договоруУгоди з вторинними квартирами є вільним висловленням волі зацікавлених сторін, яка підтверджується письмовою угодою. Документ оформляється тільки в письмовій формі та повинен містити такі дані:
Щоб підписаний договір набрав юридичної сили його потрібно зареєструвати в держреєстрі. Крім основного договору сторонами підписується акт прийому-передачі та авансовий платіж. |
« Чем отличается квартира в новостройке от жилья в обжитом строении? | Горящие туры на Мальдивы из Киева » |
---|